• header1.png

Квалифицированный персонал лучше всех справится с боди массажем

Салон эротического массажа Боди массаж

Боди массаж

эротический массаж киев

Автоматичне обладнання для ПЛР у режимі «Real-Time» Smart Cycler II (Cepheid)

2Повністю автоматизована процедура. Достатньо внести зразок та реагенти у пробірку та розмістити пробірку в термоциклері Smart Cycler II.

Кількісний та якісний аналіз продуктів реакції ампліфікації на екрані дисплея.

Продукти ампліфікації можна досліджувати без розкриття пробірок із ампліфікаційною сумішшю, що повністю виключає можливість контамінації. Метод флюоресцентною реєстрації продуктів ампліфікації дозволяє кількісно оцінювати результати безпосередньо у ході полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР).

Smart Cycler II містить 16 незалежних модулей I-CORE (Intelligent Cooling/heating Optical REaction), кожний з яких здатен підтримувати потрібний температурний режим. Системне програмне забезпечення дозволяє одному або декільком лаборантам проводити одночасно та незалежно один від одного дослідження по різних протоколах ПЛР (!), критеріях оцінки результатів ПЛР та аналізу даних усього за 40 хвилин, що загалом у два рази швидше, ніж дозволяють відомі аналізатори на 96-луночних планшетах.

Високоякісна оптична система та продвинуте оригінальне програмне забезпечення реалізують мультиплексний кількісний аналіз позитивних і негативних результатів ПЛР.

Комплектація Smart Cycler II включає все обладнання та програмне забезпечення, необхідне для отримання результатів у режимі "реального часу": процесор, систему вводу інформації CDSW, ноутбук, програмне забезпечення, панель керування та набір аксесуарів, що включає міні-центрифугу, штативи для пробірок і охолоджуючого штативу для пробірок Smart Cycler.

Унікальні переваги використання обладнання Smart Cycler II (Cepheid, USA):

  • Найкраща чутливість детекції серед аналогів – завдяки запатентованим технологіям I-CORE та SmartTube.
  • Низька собівартість тесту: реагенти будь-яких виробників, у т.ч. російських.
  • Швидка ампліфікація: повний цикл за 20-40 хвилин (аналогів не існує!).
  • 16 модулів можуть працювати одночасно за незалежними протоколами (аналогів не існує!): Ви матимете можливість перевірити зразок за 1-16 параметрами одночасно всього за 40 хвилин.
  • Кількісний аналіз, мультиплексний аналіз (детекція декількох міток одночасно) (аналогів не існує!).
  • Компактна транспортабельна система (аналогів не існує!).