• header1.png

Автоматичний аналізатор електролітів Humalyte

Автоматичний аналізатор електролітів Humalyte

Аналізатор HUMALYTE є автоматичним приладом для визначення концентрацій електролітів у різних клінічних зразках: цільний кров, сироватка, плазма та сеча.

У аналізаторі HUMALYTE реалізовані новітні розробки у сфері механіки і електроніки. Зручне у спілкуванні програмне забезпечення, і навіть його висока робоча ефективність роблять аналізатор ідеальним приладом для будь-який лабораторії.

За бажання замовника прилад може комплектуватися електродами визначення Na+, K+, Cl або Na+, K+, Li+.

Діапазон вимірів:

  • Na+: від 60 до 200 ммоль/л,
  • К: від 1,0 до 10,0 ммоль/л,
  • Cl: від 20 до 400 ммоль/л.

При аналізі сечі діапазон виміру становить:

  • Na+: від 10 до 400 ммоль/л,
  • К: 10-300 ммоль/л,
  • Cl: 20-400 ммоль/л.
  • Li можна визначати лише у сечі, при цьому діапазон виміру аналіта становить 0,1-5,0 ммоль/л.

Час визначення концентрації трьох досліджуваних електролітів одночасно становить приблизно 1 хвилину. Об’єм досліджуваного зразка не перевищує 120 мкл. Підготовка зразка не потребує жодних спеціальних операцій і полягає у звичайних прийомах підготовки проби.

Оскільки аналізатор електролітів HUMALYTE орієнтовано для лабораторії, де необхідно швидко виробляти виміри, він має функцію режиму очікування. Отже, за лічені хвилини можете активізувати прилад і отримати терміновий аналіз.

Калібрування здійснюється автоматично по двом точкам. Залежно від Вашого бажання, можна запрограмувати автокалібровку приладу через кожні 1, 2, 3 або 4 години. Під час кожного вимірювання проводитися 1-точкове калібрування. Крім того, за потреби будь-якої миті натисканням однієї кнопки можна зробити позачергове калібрування.

Спеціальні функції дозволяють проводити контроль якості по семи різноманітним рівням.

В пам’яті аналізатора електролітів HUMALYTE постійно перебувають дані про останні 250 пацієнтів (результати дослідження, дату та час їх проведення та значення останньої двухточкового калібрування). Результат останнього виміру заноситься в пам'ять приладу автоматично.