• header1.png

Квалифицированный персонал лучше всех справится с боди массажем

Салон эротического массажа Боди массаж

Боди массаж

эротический массаж киев

Про "ДіаВерітас"

Вельмишановний замовнику!

Ми раді та вдячні, що Ви зацікавились продукцією, яку ми пропонуємо. Дозвольте відрекомендуватися та ознайомити Вас з нашими можливостями більш детально.

Власне, ми добре відомі Вам протягом тривалого часу. Саме завдяки Вам наша компанія народилась, виросла, подорослішала. Нам вже є що пригадати. Нам є чим пишатись. Сьогодні ми вважаємо себе одним із провідних українських постачальників продукції для лабораторної діагностики.

Починали ми у далекому 1998 році як відділ лабораторного обладнання іншої фірми. Від початку кожного дня ми намагались бути найкращими для Вас, пропонуючи саме ті послуги, яких Ви потребуєте. Так, ми одними з перших у країні започаткували доставку витратних матеріалів безпосередньо до лабораторій. Ми першими в Україні зареєстрували у МОЗ реагенти для імуноферментного визначення гормонів, ТОРЧ-інфекцій, білків гострої фази тощо. Ми створили один із найбільших в країні холодних складів реагентів для клінічної хімії. Ми першими почали регулярне постачання в Україну мікробіологічних аналізаторів і готових до використання поживних середовищ для культивування мікроорганізмів.

І ми продовжуємо готувати приємні сюрпризи для Вас.

Як самостійну компанію ТОВ «ДiаВерiтас» було засновано у червнi 2000 року. З перших днів існування ми обрали за мету комплексне забезпечення вітчизняних лiкувальних закладiв сучасним лабораторним обладнанням та якісними реагентами, тест-системами, витратними матерiалами.

Отже, у червні 2000 року ми стали самостійним колективом ТОВ «Хьюман Україна» – дистриб'ютором німецької компанії Human GmbH, продукцію яких досі успішно постачаємо в Україну. Через два роки почалося плідне співробітництво з французьким виробником гематологічної техніки Melet Schloesing Laboratoires та німецьким виробником обладнання для ПЛР фірмою Biometra. З 2006 року ми офіційно представляємо продукцiю одного із світових лідерів лабораторної діагностики компанiї bioMérieux (Францiя), а саме – автоматичне обладнання та тест-системи для мiкробiологiчних, iмунологічних і молекулярних дослiджень. Того ж року ми почали працювати із американським виробником обладнання для роботи із мікроплашками фірмою BioTek. Починаючи з 2007 року, ми щиро раді запропонувати Вам контрольні матеріали від відомої американської фірми R&D Systems. У 2009 році ми започаткували співробітництво із відомим виробником тест-систем для діагностики інфекцій Institut Virion\Serion GmbH (Німеччина), а зовсім нещодавно – із славнозвісним виробником обладнання для молекулярної діагностики у режимі реального часу компанією Cepheid (США).

Як бачите, ми намагаємось розвиватись, щоб найкраще задовольняти Ваші потреби. Наші довготривалі та успішні стосунки із постачальниками є запорукою та гарантією Вашої впевненості як у безперебійних поставках продукції, так і у тому, що наші досвідчені співробітники знайдуть вичерпні відповіді на усі Ваші запитання.

DiaVeritas. Це ім’я співзвучно із ключовими словами із світу клінічних аналізів: діагностика та істина, надійність. Немає потреби перекладати назву. Наша задача – щоб назва нашої компанії чітко та однозначно асоціювалась із надійною діагностикою. Цього варто прагнути! Вже минули ті часи, коли діагноз ставився у ліжка хворого. Завдяки розвитку високоточних технологій прийшла ера лабораторної діагностики! Йдучи в ногу із часом, сьогодні ми пропонуємо Вам не тільки аналітичне обладнання, але реальні комплексні рішення для діагностичної лабораторії будь-якого рангу та формату.

В Україні працює біля 1000 одиниць нашого обладнання. Наш персонал має багаторiчний успішний досвiд у сферi продажу медичного обладнання. Нашi фахiвцi можуть швидко пiдiбрати необхiдне Вам обладнання, сформувати специфікацію або цінову пропозицiю з урахуванням усiх побажань замовника, роз’яснити тi чи iншi особливостi використання продукції. Наша мета – кожного дня доводити Вам, що ми гідні такого замовника, як Ви.

Основними клiєнтами ТОВ «ДiаВерiтас» є великi державнi лiкарнi, вiйськовi шпиталi, урядовi лiкувальнi заклади, санаторiї та оздоровчi центри, регiональнi лiкарнi, а також приватні медичні центри та лабораторії по всiй країнi. Сфера дiяльностi нашої компанiї охоплює як столицю, так і всi регiони України.

Все обладнання, яке ми пропонуємо, внесено до Державного реєстру виробiв медичного призначення МОЗ України, має мiжнароднi сертифiкати системи контролю якостi ISO, а виробники цього обладнання мають право маркувати свою продукцiю знаком "СЕ" або навіть "IVD". Для Вас це насамперед означає:

  • Високу якiсть продукції та сервісного обслуговування, вiдмiнну супровiдну документацiю.
  • Гарантiю розвитку нового обладнання та його клiнiчне тестування.
  • Гарантiю впровадження нових технологiй високої якостi на виробництвi.
  • Гарантiю екологiчної безпеки обладнання та його виробництва.
  • Послiдовнiсть у пропозиції всiх видiв обладнання.

Одним словом – це означає надійність діагностики, Вашу довіру до отриманого результату, довіру пацієнта до Ваших спеціалістів.

Ми віримо у лабораторну діагностику, ми допомагаємо Вам забезпечувати її високий рівень!

З повагою та надією на ефективне співробітництво,
Генеральний директор ТОВ «ДiаВерiтас»
Юрченко Олег Григорович