• header1.png

Про "ДіаВерітас"

Вельмишановний замовнику!

Ми раді та вдячні, що Ви зацікавились продукцією, яку ми пропонуємо. Дозвольте відрекомендуватися та ознайомити Вас з нашими можливостями більш детально.

Власне, ми добре відомі Вам протягом тривалого часу. Саме завдяки Вам наша компанія народилась, виросла, подорослішала. Нам вже є що пригадати. Нам є чим пишатись. Сьогодні ми вважаємо себе одним із провідних українських постачальників продукції для лабораторної діагностики.

Починали ми у далекому 1998 році як відділ лабораторного обладнання іншої фірми. Від початку кожного дня ми намагались бути найкращими для Вас, пропонуючи саме ті послуги, яких Ви потребуєте. Так, ми одними з перших у країні започаткували доставку витратних матеріалів безпосередньо до лабораторій. Ми першими в Україні зареєстрували у МОЗ реагенти для імуноферментного визначення гормонів, ТОРЧ-інфекцій, білків гострої фази тощо. Ми створили один із найбільших в країні холодних складів реагентів для клінічної хімії. Ми першими почали регулярне постачання в Україну мікробіологічних аналізаторів і готових до використання поживних середовищ для культивування мікроорганізмів.

І ми продовжуємо готувати приємні сюрпризи для Вас.

Як самостійну компанію ТОВ «ДiаВерiтас» було засновано у червнi 2000 року. З перших днів існування ми обрали за мету комплексне забезпечення вітчизняних лiкувальних закладiв сучасним лабораторним обладнанням та якісними реагентами, тест-системами, витратними матерiалами.

Отже, у червні 2000 року ми стали самостійним колективом ТОВ «Хьюман Україна» – дистриб'ютором німецької компанії Human GmbH, продукцію яких досі успішно постачаємо в Україну. Через два роки почалося плідне співробітництво з французьким виробником гематологічної техніки Melet Schloesing Laboratoires та німецьким виробником обладнання для ПЛР фірмою Biometra. З 2006 року ми офіційно представляємо продукцiю одного із світових лідерів лабораторної діагностики компанiї bioMérieux (Францiя), а саме – автоматичне обладнання та тест-системи для мiкробiологiчних, iмунологічних і молекулярних дослiджень. Того ж року ми почали працювати із американським виробником обладнання для роботи із мікроплашками фірмою BioTek. Починаючи з 2007 року, ми щиро раді запропонувати Вам контрольні матеріали від відомої американської фірми R&D Systems. У 2009 році ми започаткували співробітництво із відомим виробником тест-систем для діагностики інфекцій Institut Virion\Serion GmbH (Німеччина), а зовсім нещодавно – із славнозвісним виробником обладнання для молекулярної діагностики у режимі реального часу компанією Cepheid (США).

Як бачите, ми намагаємось розвиватись, щоб найкраще задовольняти Ваші потреби. Наші довготривалі та успішні стосунки із постачальниками є запорукою та гарантією Вашої впевненості як у безперебійних поставках продукції, так і у тому, що наші досвідчені співробітники знайдуть вичерпні відповіді на усі Ваші запитання.

DiaVeritas. Це ім’я співзвучно із ключовими словами із світу клінічних аналізів: діагностика та істина, надійність. Немає потреби перекладати назву. Наша задача – щоб назва нашої компанії чітко та однозначно асоціювалась із надійною діагностикою. Цього варто прагнути! Вже минули ті часи, коли діагноз ставився у ліжка хворого. Завдяки розвитку високоточних технологій прийшла ера лабораторної діагностики! Йдучи в ногу із часом, сьогодні ми пропонуємо Вам не тільки аналітичне обладнання, але реальні комплексні рішення для діагностичної лабораторії будь-якого рангу та формату.

В Україні працює біля 1000 одиниць нашого обладнання. Наш персонал має багаторiчний успішний досвiд у сферi продажу медичного обладнання. Нашi фахiвцi можуть швидко пiдiбрати необхiдне Вам обладнання, сформувати специфікацію або цінову пропозицiю з урахуванням усiх побажань замовника, роз’яснити тi чи iншi особливостi використання продукції. Наша мета – кожного дня доводити Вам, що ми гідні такого замовника, як Ви.

Основними клiєнтами ТОВ «ДiаВерiтас» є великi державнi лiкарнi, вiйськовi шпиталi, урядовi лiкувальнi заклади, санаторiї та оздоровчi центри, регiональнi лiкарнi, а також приватні медичні центри та лабораторії по всiй країнi. Сфера дiяльностi нашої компанiї охоплює як столицю, так і всi регiони України.

Все обладнання, яке ми пропонуємо, внесено до Державного реєстру виробiв медичного призначення МОЗ України, має мiжнароднi сертифiкати системи контролю якостi ISO, а виробники цього обладнання мають право маркувати свою продукцiю знаком "СЕ" або навіть "IVD". Для Вас це насамперед означає:

  • Високу якiсть продукції та сервісного обслуговування, вiдмiнну супровiдну документацiю.
  • Гарантiю розвитку нового обладнання та його клiнiчне тестування.
  • Гарантiю впровадження нових технологiй високої якостi на виробництвi.
  • Гарантiю екологiчної безпеки обладнання та його виробництва.
  • Послiдовнiсть у пропозиції всiх видiв обладнання.

Одним словом – це означає надійність діагностики, Вашу довіру до отриманого результату, довіру пацієнта до Ваших спеціалістів.

Ми віримо у лабораторну діагностику, ми допомагаємо Вам забезпечувати її високий рівень!

З повагою та надією на ефективне співробітництво,
Генеральний директор ТОВ «ДiаВерiтас»
Юрченко Олег Григорович